Wraca super cena na Zanzibar z przelotem bezpośrednim! Jedyne 3690 PLN za 8-dniowy wyjazd jeszcze teraz w lipcu 2021! W opcji z wyżywieniem i lotem bezpośrednim. Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 9,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +400 PLN)

-> nocleg HB (7 nocy) w Waikiki Beach Resort – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w terminie 28 lipca – 4 sierpnia za 3690 PLN za osobę. Wylot nad ranem, tego samego dnia na Zanzibarze, powrót wieczorem i kolejnego dnia (5.08) w Polsce. Pamiętajcie, że przed wylotem należy wykonać test PCR. Mamy nitkę na takie testy – dzięki współpracy z Diagnostyką. Po szczegóły zapraszamy na priv.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account