No i proszę! Prawdziwe i czadowe last minute na Zanzibarze jeszcze w lipcu 2021! 8-dniowy pobyt z przelotem z bagażem, pobytem w 4* hotelu z wyżywieniem i transferem w cenie … 2990 PLN za osobę! To wyjątkowa i czadowa promocja, dlatego mamy tylko 4 ostatnie miejsca. Zatem kto pierwszy ten lepszy! A dokładnie:

-> przelot Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 2 przesiadki, 18h podróży, bagaż 23 kg + 10 kg podręcznego w cenie,

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* hotelu Zanzibar Bay Resort – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w genialnej cenie 2990 PN za osobę w terminie 25.07 – 2.08. Pamiętajcie, że zostały 4 miejsca w tej cenie. Druga sprawa na wylot na Zanzibar jest wymagany test PCR (szczepienie nie zwalnia). Na powrót nie ma żadnych restrykcji.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account