Nie wiem jak Wy, ale my jesteśmy zdania, ze jak się bardzo chce, to .. można! Dlatego my dzisiaj chcieliśmy zrobić dla Was super opcję wyjazdów. I co? Udało nam się! Stworzyliśmy 8-dniowy wyjazd (z bagażem i wyżywieniem) na Zanzibar za … 2790 PLN za osobę! Z przelotem, noclegiem z wyżywieniem i transfer. W opcji all inclusive za genialne 3590 PLN za osobę! Co wybierzecie:

-> przelot na trasie Katowice / Kraków – Zanzibar – Kraków / Katowice – 2 krótkie przesiadki, bagaż po 23 kg na osobę

-> nocleg HB (7 nocy). w Mbuyuni Beach Village – lokalne bungalowy przy plaży / nocleg all inclusive (7 nocy) w Filabo Beach Hotel – też przy plaży (do wyboru do koloru)

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 2790 PLN za osobę lub 3590 PLN w szczycie wakacji! Same terminy na maj, a dokładnie – np. 4-11 lipca czy też 11-18 lipca.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S> Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulacje.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account