Dawno nie było tego kierunku u nas, ale jak się pojawia to wraca w super opcji. To znaczy! 8-dni wyjazdu na Zanzibar, z hotelem z wyżywieniem i transferem za … 3290 PLN za osobę i to wszystko na początek pory suchej! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Kraków – Zanzibar – Kraków – 1 przesiadka, 12h podróży, duży bagaż podręczny,

-> nocleg HB (7 nocy) w Waikiki Zanzibar Resort – przy samej plaży (śniadanie i obiadokolacja w cenie),

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w genialnym terminie 17-24 czerwca. Inne czerwone terminy też dostępne – zatem piszcie na priv i pytajcie o daty. Wylot jak coś o 6:30 i o 19:30 już na Zanzibarze. Powrót 21:00 i przylot do Krakowa 25.06 o godzinie 11:00.

Pamiętajcie – Zanzibar obecnie wymaga testów antygenowych przed wylotem – zatem na lot trzeba wykonać taki test.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Po kalkulacje dla singla / singielki zapraszamy na priv.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account