Planujecie wypad do ciepłego kraju z porą suchą w wakacje 2021? Jeśli odpowiedzieliście prawidłowo na to pytanie, to powinniście się zapoznać z tą propozycją! 11-dni na Zanzibarze w all inclusive za 4390 PLN za osobę! Ze wszystkim wszystkim i to latem 2021! Dokładnie lipiec-sierpień w tej cenie dostępny! A w skład oferty wchodzi:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 18h podróży, 2 przesiadki, bagaż 23 kg na osobę,

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 4* Filao Beach Zanzibar – tuż przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko 11 dni w datach 5-15 lipca za genialne 4390 PLN za osobę! Oczywiście inne terminy są również dostępne – pytajcie a sprawdzimy Wam możliwości. Hotel też naturalnie można zmienić, a sam wyjazd wydłużyć. To jak będzie ta podróż wyglądała zależy tylko do Was samych!

Pamiętajcie wjeżdżając na Zanzibar nie ma żadnych ograniczeń – pod kątem testów, czy te kwarantanny. Nic z tego nie ma.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Jeśli chcecie jechać w pojedynkę to piszcie na priv i stworzymy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account