O kurde! Hit goni hit. Zanzibar na 8 dni w all inclusive i z wylotem z Polski oraz bagażem rejestrowanym na wrzesień 2022 za … 2790 PLN. Dokładnie all inclusive na Zanzibarze na 8 dni w szczycie pory suchej za dwa tysiące i siedemset dziewięćdziesiąt złotych. Dodatkowo pobyt w 5* hotelu! Dokładnie za tę kwotę dostaniecie:

-> przelot na trasie Gdańsk – Zanzibar – Gdańsk – 1 przesiadka, 12h podróży w pierwszą stronę i 17h podróży powrotnej – w cenie bagaż podręczny 12 kg + rejestrowany 23 kg – na osobę taki limit (+100 PLN za wylot z Warszawy)

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* Pearl Beach and Spa Zanzibar – przy samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 2790 PLN za osobę terminie 15-22 września lub 22-29 września. Oba terminy dostępne. Możliwe też wyjazdy na 11 dni jak 18-28 września. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was. Pamiętajcie, że nie ma znaczenia czy jesteście zaszczepieni, czy nie, czy jesteście ozdrowieńcami czy nie, każdą osobę obowiązuje test PCR przed wylotem.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account