Ooo! Dla takich promocji i ofert prowadzimy ten Tanibilet! 3450 PLN za osobę za 9 dniowy wyjazd na Zanzibar w opcji all inclusive w ferie zimowe 2022! To jest genialna opcja! I to jeszcze z szybkim lotem i bagażem 23 kg! Sztos! Dokładnie:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 1 przesiadka, podróż 12h, bagaż rejestrowany 23 kg i podręczny 12 kg na osobę, przelot dużym samolotem Dreamliner (dla porównania czarter – podróż trwa 10h i leci się małym samolotem)

-> hotel all inclusive (8 nocy) – Zanzibar Bay Resort 4* przy plaży (za dopłatą 350 PLN za osobę – Reef & Beach Resort)

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3450 PLN za osobę w terminie 16-24 stycznia. Oczywiście inne terminy również dostępne. Pamiętajcie, że przed wylotem trzeba wykonać test PCR. Dzieci do lat 6 zwolnione z tego obowiązku.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Jedziecie w pojedynkę? Piszcie na priv, to zrobimy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account