No hej! Komu jeszcze zostało kilka dni urlopu? Może chcecie się wybrać w wymarzoną podróż po różnych zakątkach Włoch? W trakcie jednej podróży możecie zwiedzić Rzym, Sycylię i Neapol. I to wszystko za 1490 PLN za osobę!!! Z lotami, hotelami ze śniadaniami i transferami. Jak to jest możliwe? Posłuchajcie:

-> przelot na trasie Kraków – Rzym – Sycylia – Neapol – Rzym – wszystko loty bezpośrednie z bagażem podręcznym 10 kg na osobę, średnio 1-1,5h podróży każdy z odcinków (bagaż rejestrowany na wszystkich lotach +850 PLN), wyloty popołudniami, jeden poranny lot

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w samym centrum Rzymu – Demetra Capitolina – niedaleko Kapitolu

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w centrum włoskiego miasteczka na Sycylii – Hotel Villa D’Amato

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w centrum Neapolu – B&B Miraglia

-> transfery lokalne z lotniska i na lotniska – autobusy

To wszystko za genialne 1490 PLN za osobę w terminie 16 – 26 października 2022. Takie są uroki podróżowania poza sezonem. Oczywiście bez testów i szczepień!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account