Rzucamy pomysł! Wyjazd na 2 noce do Wenecji na Dzień Matki za .. 390 PLN za osobę. Kto chętny wziąć mamę na krótką włoską przygodę. Oczywiście można też pojechać bez mamy i zrobić sobie szybki wypad (jeśli jeszcze nie byliście), bo cena jest niepowtarzalna. DOkładnie za tę cenę:

-> przelot na trasie Katowice – Wenecja – Katowice – lot bezpośredni, 1,5h podróż, bagaż podręczny 10 kg na osobę (czy trzeba więcej?), wylot o 9:00, powrotny lot o 7:15,

-> nocleg ze śniadaniami – Airone Hotel – samo centrum Wenecji – lepszej (tańszej) opcji nie znajdziecie

-> transfer lokalnym autobusem z i na lotnisko

To wszystko za genialne 390 PLN za osobę w terminie 24-26 maja. Pamiętajcie, że dalej obowiązkowy jest negatywny wynik testu antygenowego lub certyfikat zaszczepienia / przechorowania covid.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account