Wymarzona wyprawa na ferie zimowe 2023! Słuchajcie połączenie pobytu w Nowym Yorku, Miami i Bahamach za genialne 6990 PLN za osobę. W cenie ze wszystkimi lotami, noclegami i transferami. To wszystko na pełne dwa tygodnie w lutym 2023. Oczywiście dokładnie za tę cenę dostaniecie:

-> przelot na trasie Berlin – Nowy York – Berlin – 9h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +550 PLN za osobę), wyłot o 10:00, powrót o 18:00

-> przelot na trasie Nowy York – Miami – Nowy York – 3h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +300 PLN za osobę), wylot o 8:55, powrót o 15:40

-> przelot na trasie Miami – Bahamy – Miami – 1h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +250 PLN za osobę), wylot 8:55, powrót o 11:50

-> nocleg (4 noce) w Nowym Yorku – w hotelu w samym centrum Manhattanu – ROW NYC

-> nocleg (3 noce) w Miami – w hotelu Beach Place Hotel – przy samej plaży

-> nocleg (7 nocy) na Bahamach w apartamentach – Hillside Breeze – niedaleko centrum oraz plaża

-> transfery lokalnymi autobusami z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 6990 PLN za osobę w terminie 1-15 lutego 2023. Pamiętajcie, że hotele można pozmieniać, a na wyjazd nie musicie robić testów, tylko musicie posiadać certyfikat szczepienia na COVID.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account