Często pytacie, czy takie kierunki jak Turcja u nas też się pojawiają. Otóż tak! Turcja u nas też występuje! Dzisiaj nawet w pięknej cenie na sierpień 2021 – otóż 8-dniowy wyjazd all inclusive do 5* hotelu z przelotem bezpośrednim za … 1390 PLN za osobę. Czytajcie szczegóły!

-> przelot na trasie Katowice – Antalya – Katowice – 3h podróży, bagaż podręczny (rejestrowany +300 PLN),

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* hotelu – Side Aventus – tuż przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w terminie 11-18 sierpnia za jedyne 1390 PLN za osobę. Oczywiście możemy sprawdzić dostępność w innych terminach. Hotel też możecie zmienić. Pamiętajcie na wyjazd wymagany test lub certyfikat szczepienia.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulacje.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account