Nie masz dużego budżetu, a chcesz pojechać gdzieś i się wygrzać? Co powiesz na 8-dniowy wyjazd do Tunezji w all inclusive za 1190 PLN za osobę?! Dokładnie tak – 1190 PLN za osobę za przelot bezpośredni, hotel all inclusive 4* i transfer do hotelu. Czego chcieć więcej? Poznajcie szczegóły:

-> przelot na trasie Warszawa – Tunezja – Warszawa – 3h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg na osobę,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu Isis Thalasso & Spa

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za 1190 PLN za osobę w terminie 17- 24 czerwca. A jeśli chcecie lepszy hotel i wolicie dopłacić to w cenie 1490 PLN za osobę możecie nocować w Club Calimera Yati Beach – przy samej plaży, ze zjeżdżalniami.

Pamiętajcie, że przed przyjazdem do Tunezji trzeba wykonać test PCR – z testu są zwolnione osoby zaszczepione, te co przechorowały chorobę oraz dzieci do lat 12.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i stworzymy kalkulację wyjazdu.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account