Powiemy Wam tak, taka oferta zdarza się raz na kilka lat i tutaj nie ma co się zastanawiać, analizować, myśleć, czy pogoda będzie ok etc. Tu po prostu trzeba wyjazd bookować, bo jak jest cena 1290 PLN za osobę za 8-dniowy wyjazd na SYLWESTRA na Teneryfę z wyżywieniem, to … nie mamy słów. Serio! Nam też odejmuje mowę jak widzimy tak tanią ofertę, na ktorą się składa:

-> przelot na trasie Kraków – Teneryfa – Kraków – 1 przesiadka, 8h podróży, duży bagaż podręczny (rejestrowany +300 PLN, możliwy wylot z Warszawy),

-> nocleg HB (7 nocy) w Globales Acuario – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

-> ubezpieczenie

Uwierzycie, że to wszystko zmieściliśmy w 1290 PLN za osobę w terminie 30.12 – 6.01.2022? Bo my sami w to nie wierzymy! Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest 5* hotel, ale jak ma nie zależy na super hotelu, to pod kątem zwiedzania ta opcja jest genialna. Oczywiście jakbyście chcieli lepszy hotel to istnieje możliwość zrobienia zmiany miejsca noclegu.

Pamiętajcie, że teraz płacicie tylko bilety lotnicze – 590 PLN za osoļe, a reszta†e przed wylotem. Zatem to jest idealna okazja. Co więcej pod koniec roku już powinno być mniej obostrzeń. Na ten moment jest wymagany test przed wylotem an Wyspy Kanaryjskie. Wierzymy jednak, że tego obostrzenia pod koniec roku już nie będzie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv z prośba o kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account