Tajlandia opanowuje tanibilet! Dzisiaj wyjazd na 8 dni z lotem bezpośrednim w listopadzie za 3250 PLN za osobę! Szalona cena na którą składa się:

-> przelot na trasie Warszawa – Tajlandia – Warszawa – lot bezpośredni, 10h podróży, bagaż rejestrowany 20 kg + podręczny 5 kg, wylot 18:35, powrót 12:40

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) przy plaży – w LEK JOMTIEN Beach – bardzo dobra lokalizacja

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3250 PLN za osobę w terminie 14-22 listopada. Ktoś z Was ma jeszcze wolne w tym terminie i nie ma planów? Pamiętajcie testów i szczepień brak. Tajlandia uznała COVID jako grypę.

Ogólnie nie jesteśmy biurem podróży, zatem wszystkie oferty które publikujemy lub wrzucamy są ofertami wyjazdów na własną rękę. Zatem ogólnie działa to tak, że wyszukujemy i pomagamy zabookować osobno przelot, osobno hotel i osobno transfer.  Później w trakcie podróży czy na miejscu się to niczym nie różni. 

A cały proces zaczyna się od zamówienia usługi organizacji wyjazdu – Przelot + Hotel na www.tanibilet.eu/sklep. Jak zamówienie dojdzie to w kolejnym kroku przygotowujemy oferty i szukamy ich tak długo aż coś się uda wybrać. Później poprawiamy jak coś lub pomagamy zabookować podróż. Na koniec przygotowujemy Was do wyjazdu i opiekujemy ile Wami zdalnie.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia - 500 220 221  jest obecnie nieczynna. Prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account