Oj dawno nie było oferty u nas na Seszele i to jeszcze w takiej cenie. Tak tanio nigdy chyba nie było! Jest o czym pisać, bo wyjazd na Seszele na 11 dni z przelot, hotelami, śniadaniami, transferami między wyspami i bagażem w szczycie pory suchej za … 3390 PLN za osobę! Taniej raczej nie będzie! Czytajcie dalej jeśli to jest Wasz wymarzony kierunek:

-> przelot na trasie Berlin – Seszele – Berlin – 2 przesiadki, 19h podróży, bagaż 25 kg

-> nocleg ze śniadaniami (6 nocy) na wyspie Praslin w Villa Rafia – niedaleko plaży (naszym zdaniem najładniejszą wyspa)

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) na wyspie La Digue w Villa Authentique,

-> transfery promami między wyspami – Mahe – Praslin – La Digue,

To wszystko za genialne 3390 PLN w terminie idealny – 29 sierpnia – 9 września. Lepszego terminu na zwiedzanie Seszeli nie ma. A jeśli chodzi o procedurę wjazdu, to musicie zrobić test PCR i wypełnić zgłoszenie on-line podróży.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account