Czy sierpniowy wyjazd musi być drogi? Niekoniecznie! Jak zaplanujecie wyjazd z nami, to nie przepłacicie 🙂 A dzisiaj u nas – Rodos na 8 dni w all inclusive za 1890 PLN za osobę – właśnie w sierpniu 2021 roku! A dokładnie:

-> przelot na trasie Warszawa – Rodos – Warszawa – 2,5h podróży, bagaż podręczny 10 kg (rejestrowany +250 PLN),

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu Memphis Beach – przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 1890 PLN za osobę w terminie 23-30 sierpnia. Oczywiście hotel można zmienić. Pamiętajcie, że do Grecji wjedziecie albo na teście antygenowym albo na certyfikacie szczepienia lub przechorowania.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Pamiętajcie – jeśli chcecie jechać w pojedynkę, to piszcie na priv, a my zrobimy kalkulację takiego wyjazdu 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account