Uwaga! Pracujesz obecnie zdalnie? Marzysz o zmianie klimatu na trochę dłużej niż tydzień? Czytaj dalej 🙂 

Wiemy, że restrykcje wjazdowe do wielu krajów dalej nas odstraszają od podróży do ukochanych krajów, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym zakazom i ograniczeniom i zaproponować Wam wyjazd jakiego u nas jeszcze nie było. 

Otóż chcemy Wam zaoferować PRACO-WAKACJE. Pracę zdalną z pięknego zakątka świata połączoną z super wakacjami w jeszcze ładniejszym miejscu świata! Dokładnie będzie to 4 tygodniowy wyjazd, gdzie przez pierwsze dwa tygodnie będziemy zdalnie pracować, a później kolejne dwa będziemy zwiedzać USA! Tak jest – chcemy Wam zaoferować dwutygodniowy pobyt w Meksyku lub na Dominikanie ze zwiedzaniem, animatorami w hotelu (przydatne szczególnie pod kątem dzieci), wyżywieniem all inclusive, doskonałym WIFI i poznaniem tego kraju i później na dokładkę kolejne dwa tygodnie zwiedzania Zachodniego Wybrzeża USA w takich warunkach jakich jeszcze nie mieliście okazję zwiedzać – bez turystów – tylko Wy i natura. Przejdziemy naszą flagową trasę od Los Angeles przez Kanion Kolorado, Las Vegas, Death Valley, Park Sekwoi, San Francisco i zobaczymy miejsca znane z filmów i te zupełnie nie odkryte. 

A to wszystko w najgorętszym okresie wyjazdowym – w wakacje 2021 – od 18-ego lipca do 15-ego sierpnia.

Zaciekawieni? Klikajcie w LINK i zapoznajcie się ze szczegółami. 

Zachęcamy i zapraszamy! Mamy jak coś tylko 12 miejsc! 

P.S. Poza tym kto z Was nie marzył by być 4 tygodnie w podróży? 🙂

P.S.S. Dla dzieci przewidziane zniżki.

P.S.S.S. Testy ani szczepienia nie są wymagane by wylecieć! 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account