Pytaliście o Meksyk na jesień, więc wraca oferta do Meksyku. W opcji ze śniadaniami i all inclusive, naturalnie bez testów dla wszystkich! Dokładnie za 3490 PLN na 12 dni ze śniadaniami lub w opcji all inclusive za 4790 PLN za osobę. Nic tylko analizować i wybieracie. Dokładnie za tę kwotę dostaniecie:

-> przelot na Berlin – Cancun – Berlin – 2 przesiadki, około 17h podróży, bagaż podręczny 12 kg na osobę (rejestrowany +600 PLN), wylot o 12:00 i tego samego dnia w nocy w Cancun, powrót o 12:00 i kolejnego dnia popołudniu na miejscu

-> nocleg ze śniadaniami (11 nocy) w 4* La Reina Roja Hotel Boutique – centrum Playa del Carmen, niedaleko plaży – super hotel

lub

-> nocleg all Inclusive (11 nocy) w 3,5* Hotelu Imperial Las Perlas – niedaleko plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3490 / 4790 PLN w terminie 16-27 września 2022. TAk jak wspominaliśmy żaden testy czy szczepienia nie są wymagane, a hotele można zmienić – chociaż ten ze śniadaniami jest super!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account