I znowu to zrobiliśmy! Znowu mamy genialną cenę w all inclusive na wyjazd do Meksyku, a dokładniej do Playa del Carmen! Dodatkowo dostępnych jest mnóstwo terminów. Jednak by nie przedłużać to mam opcje, że pojedziecie na 10 dni bez testów do Meksyku w all inclusive za 2790 PLN za osobę! Fajnie? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Berlin – Cancun – Berlin – 1 przesiadka, 15h podróży, bagaż podręczny w cenie (rejestrowany extra płatny)

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w Hotelu Imperial Las Perlas (przy plaży)

-> transfer z lotniska na lotnisko

To wszystko za genialna 2790 PLN w terminach listopadowych, grudniowych, styczniowych i lutowych. Dokładnie 12-21 listopada, 26 listopada – 5 grudnia, 3-12 grudnia, 21-29 stycznia, 4-12 lutego oraz 12-19 lutego. Jak widać do wyboru do koloru. Co więcej hotel jak coś można zmienić na 4* The Reef Cocobeach – za dopłatą 800 PLN za osobę (całkowitą cena 3590 PLN za osobę). Zatem sami zdecydujcie gdzie będzie Wam lepiej?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Pamiętajcie testy nie obowiązują ani w Meksyku ani w tranzycie lecącym tym lotem. Tak jest na chwilę obecną.

P.S.S. Chcecie lecieć w pojedynkę? Piszcie na priv to zrobimy kalkulację.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account