My już siedzimy w samolocie, dlatego nie możemy Was zostawić bez fajnej opcji wyjazdu. A co! 12-dniowy pobyt w Meksyku, w miejscowości Playa del Carmen, z przelotem bezpośrednim (!) za 3990 PLN za osobę! I to wszystko na majówkę 2021. Gdy u nas hotele zamknięte, tam można swobodnie korzystać z atrakcji i zwiedzania, zatem dlaczego by nie wyjechać? A dokładnie za tą ofertą kryje się:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 11,5h podróży, lot bezpośredni, bez żadnych testów i certyfikatów, duży bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +400 PLN),

-> nocleg ze śniadaniami (11 nocy) w lokalnym hotelu – B&B by Playa del Karma – przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> podstawowe ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3990 PLN w terminie 20.04 – 1.05. Oczywiście kto pierwszy ten lepszy! Bookujcie póki są bilety. Pamiętajcie, że Karolina jest na miejscu i odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Napiszcie e-maila to stworzymy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account