Dzień dobry w Nowym 2022 Roku! Jak zaczynać Nowy Rok, to tylko od genialnej oferty. A dzisiaj u nas 12-dniowy wyjazd do Meksyku ze śniadaniami lub all inclusive w przegenialnej cenie. To znaczy 2690 PLN ze śniadaniami na 12 dni lub … 3590 PLN w pełnym all inclusive z alkoholami. Czyż to nie są genialne ceny? A terminy? Marzec, kwiecień i maj 2022! Ciekawe, który termin wybierzecie? A w tej cenie otrzymacie:

-> przelot na trasie Berlin – Cancun – Berlin – 2 krótkie przesiadki, 15h podróży, bagaż podręczny 10 kg (rejestrowany + 300PLN)

-> nocleg ze śniadaniami (11 nocy) w hotelu przy samej plaży w Playa del Carmen – Riviera Caribe Maya lub pełne all inclusive – tez 11 nocy w hotelu Imperial Las Perlas,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 2690 / 3590 PLN za osobę w terminie np. 27 marca – 7 kwietnia 2022. Pytanie, którą opcję wolicie? Pamiętajcie dalej Meksyk nie wymaga testów, co więcej osoba zaszczepiona nic nie potrzebuje na tą podróż. Jedynie niezaszczepieni na tranzyt potrzebują szybki test antygenowy. A po powrocie test antygenowy (po wylądowaniu w PL) i nie ma kwartanny.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i stworzymy kalkulację takiego wyjazdu.

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account