Kolejna opcja wyjazdowa dla lubiących niską cenę, dzięki wydłużeniu czasu podróży. Jeśli nie są Wam straszne dwie przesiadki i dłuższy czas lotu, to ta opcja jest dla Was. Za jedyne 2990 PLN za osobę możecie pojechać na 9 dni do Meksyku w formule all inclusive. Oczywiście hotel w tej cenie będzie basic, ale jak trochę dopłacicie, to dostaniecie lepszy obiekt. Zacznijmy jednak od tego basic:

-> przelot na trasie Berlin – Cancun – Berlin – 2 przesiadki, duży bagaż podręczny 10 kg o wymiarze 55 x 45 x 20 cm

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w Imperial Las Perlas – przy samej plaży (za 500 PLN więcej za osobę – Ocean View Cancun, a za 650 PLN więcej za osobę Dos Playas Farandas)

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w genialnym terminie – marcu 2022 – dokładnie 15-24 marca. Oczywiście inne daty w marcu tez są możliwe. Hotele też jeszcze można podnieść pod kątem standardu. Tak naprawdę to jaki to będzie hotel, zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację takiego wyjazdu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account