Wczoraj Sylwester, a dzisiaj last minute i to last minute z prawdziwego zdarzenia. Krótko i szybko w temacie – 12 dni w Meksyku, all inclusive, przelot bezpośredni, wylot jutro i cena … 4890 PLN za osobę. Fajnie? To czytajcie dalej:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 12h podróży, bezpośredni lot, bagaż podręczny w cenie (rejestrowany + 400 PLN),

-> nocleg all inclusive (11 nocy) w 4* Cancun Bay Resort – przy samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialna 4890 PLN w terminie 11-22 maja 2021. Wylot 9:40 z Warszawy, powrót do Warszawy 23-ego maja o 7:30 rano. Test na całą podróż nie jest wymagany. Hotel naturalnie można zmienić.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Pamiętajcie by przed zamówieniem usługi skontaktować się z nami i upewnić się w kwestii dostępności biletów lotniczych.

P.S.S. Po kalkulacje wyjazdu dla singla / singielki zapraszamy na priv.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account