Prosiliście o oferty z Gdańska i oto jest! Malta z Gdańska na tydzień na Wielkanoc za 1490 PLN za osobę z wyżywieniem lub 1990 PLN w opcji all inclusive z alkoholami. Bardzo fajny hotel w cenie! Dokładnie w tej cenie:

-> przelot na trasie Gdańsk – Malta – Gdańsk – lot bezpośredni, około 3,5 podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +450 PLN za osobę), wylot 6:15, powrót 9:50

-> nocleg HB – śniadanie + obiadokolacja (7 nocy) w 4* Bella Vista Hotel – blisko centrum i plaży (dopłata 500 PLN za osobę do opcji all inclusive)

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus w dwie strony

To wszystko za genialne 1490 / 1990 PLN za osobę w terminie 4-11 kwietnia 2023. Oczywiście testy i szczepienia nie obowiązują, a jak chcecie inne hotel to naturalnie też są możliwe.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account