O kurde! Takiej ceny byśmy się nigdy nie spodziewali. Wyjazd na Malediwy w pełnym all inclusive na 6 dni i zwiedzanie po drodze Emiratów przez 1 dzień za … 5190 PLN za osobę. Zakwaterowanie w 5* resorcie w willi na plaży! Przegenialna cena na którą składa się:

-> przelot na trasie Kraków – Malediwy – Kraków – dwa krótkie loty po 5,5h, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +700 PLN za osobę), wylot 8:20, powrót 17:30

-> nocleg ze śniadaniami (1 noc) w Emiratach – Villagio Hotel – niedaleko centrum i plaży

-> nocleg all inclusive (5 nocy) na Malediwach – Cinnamon Velifushi Maldives – 5* – pokój superior Beach front

-> transfer motorówką z resortu i do resortu

To wszystko za genialne 5190 PLN za osobę w terminie 25 listopada – 2 grudnia. Wyjątkowa cena i oczywiście bez testów i bez szczepień – Malediwy są otwarte dla każdego. Wyjazd można wydłużyć (w wyższej cenie), można też zmienić resort – chociaż ten 5* jest przegenialny.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

P.S.S.S. W weekendy nasza firma nie jest normalnie czynna, ale jeśli zamówisz dzisiaj ofertę dnia, to na pewno dzisiaj ten wyjazd pomożemy Ci zarezerwować. Nie zrobimy tego w ciągu kilku minut, ale na pewno do końca dnia. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia - 500 220 221  jest obecnie nieczynna. Prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account