No! Na takie ceny czekaliśmy! Wyjazd na tydzień na Malediwy do 4* resortu z komfortowym przelotem za … 5890 PLN za osobę w opcji all inclusive! Po drodze ze zwiedzaniem Emiratów! Tak dobrej ceny na listopad dawno nie było! Dokładnie w tej cenie dostaniecie:

-> przelot na trasie Kraków – Malediwy – Kraków – 1 przesiadka, szybkie loty po 5h, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +600 PLN), wylot 8:30, powrót 20:30

-> nocleg ze śniadaniem (1 noc) w centrum Emiratów – Southern Sun – 4* – samo centrum

-> nocleg ze śniadaniem (1 noc) na głównej wyspie Malediwów – Małe – w Elitę Beach Inn

-> nocleg all inclusive (5 nocy) w Malahini Kuda Bandos – 4* hotel resortowy, alkohole w cenie

-> transfer motorówką na Malediwach – w dwie strony – z atolu i na atol

To wszystko za genialne 5890 PLN za osobę w terminie 17 – 24 listopada. Oczywiście szczepienia i testy nie są wymagane na Malediwach. Pamiętajcie, że hotel na wyspie resortowej można zmienić. Opcji do wyboru jest dużo!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia - 500 220 221  jest obecnie nieczynna. Prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account