Udało się nam znaleźć super tanie loty na Malediwy za 1990 PLN za osobę, ale uwaga podróż jest długa i męcząca. Zatem jeśli chcecie się tam dostać komfortowo i szybko, to odpuśćcie tą propozycję. Jeśli zależy Wam jednak na niskiej cenie wyjazdu, to ta opcja może być dla Was idealna. Za jedyne 6290 PLN możecie pojechać na 9 dni na Malediwy w pełnym all inclusive z alkoholami. A dokładnie za tę kwotę dostaniecie:

-> przelot na trasie Kraków – Male – Karków – 2 przesiadki, duży bagaż podręczny 10 kg na osobę – 55 x 45 x 20 cm

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w Biyadhoo Island Resort – alkohole w cenie

-> transfer motorówką z Małe na atol i z powrotem

To wszystko w najlepszym okresie wyjazdowym na Malediwy – na przełomie listopada i grudnia (25 listopada – 5 grudnia) za jedyne 6290 PLN za osobę. Oczywiście jest możliwość wybrania lepszego hotelu jak np. Medhufushi Island Resort (+1000 PLN więcej za osobę) lub Adaaran Club Rannalhi (+1350 PLN więcej za osobę). Terminy listopadowe oraz przełom listopada / grudnia.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy kalkulację takiego wyjazdu.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account