Pytacie nas o Malediwy, zatem mamy opcję na grudzień 2021 – szczyt sezonu za 6490 PLN w all inclusive za osobę. Z pobytem w bardzo fajnym hotelu i przelotem z 1 krótką przesiadką. A dokładnie:

-> przelot na trasie Warszawa – Male – Warszawa – 13h podróży, 1 przesiadka, duży bagaż podręczny (+400 PLN za bagaż rejestrowany)

-> nocleg all inclusive (6 nocy) w 4* Ellaidhoo Maldives by Cinnamon

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w datach 1-8 grudnia za 6490 PLN za osobę. Oczywiście inne daty też są dostępne. A jak wybierzecie opcję HB i pobyt np. w Gangehi Island Resort to całość Was wyjdzie 5190 PLN za osobę (ostatnio w tym hotelu byliśmy – dokładnie w czerwcu). Zatem pytanie, którą opcję wyżywienia wybierzecie?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Jedziecie w pojedynkę? Piszcie na priv to zrobimy kalkulację wyjazdu.

P.S.S. Hotele Premium też mamy w dobrej cenie 🙂

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account