Takie ceny egzotycznych wyjazdów lubimy Wam prezentować. A dzisiaj u nas Malediwy z wyżywieniem na wyspie resortowej na lipiec za … 4190 PLN za osobę! Dlaczego by nie spełniać marzeń każdego o pięknych i rajskich Malediwach. Szczególnie, że warunki wyjazdu bardzo fajne, to znaczy:

-> przelot na trasie Warszawa – Malediwy – Warszawa – 1 przesiadka, bagaż 25 kg na osobę,

-> nocleg HB (6 nocy) w Malahini Kuda Bandos – przy samej plaży – wyspa resortowa,

-> transfer motorówką z odbiorem z lotniska i zawiezieniem na niego.

To wszystko w genialnej cenie 4190 PLN za osobę i terminie 6-12 lipca. Oczywiście istnieje możliwość dołożenia pakietu all inclusive, czy też wydłużenia pobytu – to jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, że na Malediwy jest wymagany test PCR. Niezależnie czy przechorowaliście COVID, czy jesteście zaszczepieni, to niestety test trzeba wykonać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i stworzymy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account