Początek nowego miesiąca, ale też weekendu majowego, oznacza tylko jedno – trzeba zaplanować jakiś super wyjazd. Szczególnie, że pojawiła się promocja na loty na Malediwy w klasie biznes w super cenie. Dzięki promocji tygodniowy wyjazd na Malediwy z przelotem w klasie biznes i zakwaterowaniem w fajnym hotelu wyjdzie Was dokładnie 8990 PLN za osobę. Wszystko w cenie – przelot, wyżywienie, hotel, alkohole, transfer, ubezpieczenie. Kompletna oferta. A dokładnie:

-> przelot na trasie Warszawa – Male – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróży i 13h na powrocie, pełna klasa biznes na wszystkich odcinkach, 3 x 32 kg bagażu na osobę,

-> nocleg all inclusive (6 nocy) w 4* Fihalhohi Island Resort – świetny resort, z piękną roślinnością, czystą plażą i krystaliczna wodą (oczywiście jest możliwość dopłaty do wyższego standardu resortu),

-> transfer na lotnisko i z lotniska (motorówka w dwie strony),

-> ubezpieczenie

To wszystko za 8990 PLN w terminie choćby 1-8 czerwca. Oczywiście inne terminy na maj i czerwiec 2021 również dostępne. Na Malediwy pamiętajcie jest wymagany test PCR wykonany nie wcześniej niż 96h przed odlotem. Dla osób zaszczepionych (od 20.04) zniesiono obowiązek wykonywania testów.

Najlepsze jednak na koniec. W tej ofercie bilety są w pełni zwrotne (tak jak i hotel). Można zrezygnować z wyjazdu i odzyskać wszystkie pieniądze do 48h przed odlotem. Koszt rezygnacji wynosi jedynie 50 euro opłaty manipulacyjnej. Bilety są sprzedawane w taryfie FULL FLEX. Lepszej opcji na obecne czasy chyba nie ma. Biletów na termin czerwonych mamy jeszcze 4. Jak zawsze kto pierwszy ten lepszy.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Pamiętajcie, dalej jesteśmy na Dominikanie, zatem na wszystkie wiadomości odpiszemy od razu jak wstaniemy 🙂

P.S.S. Po kalkulację kosztów dla singla / singielki zapraszamy na priv.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account