Pamiętajcie, że oprócz tanich wyjazdów, budżetowych, wyszukujemy i pomagamy Wam zorganizować podróże poślubne, rocznicowe, czy inne okazjonalne. Nie są to najtańsze wyjazdy, ale na pewno stoją na bardzo wysokim poziomie. Taką propozycję mamy dla Was dzisiaj. 8-dniowy wyjazd na Malediwy w all inclusive z pobytem w Beach Villa oraz lotem w klasie biznes – prawdziwy biznes Dreamlinerem. To wszystko w czerwcu za 8790 PLN za osobę. A dokładnie za tą kwotą kryje się:

-> przelot na trasie Warszawa – Male – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróży, linie PLL LOT, 23 kg bagażu w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* hotelu – Riu Palace – beach bungalow,

-> transfer z lotniska i na lotnisko – samolot lokalny + szybka łódka,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 8790 PLN w terminie 14-22 czerwca. Wylot o 16:00 z Warszawy, przylot na Małe o 8:10 rano. Powrót o 18:30 z Małe i przylot do Warszawy o 12:00 kolejnego dnia. Teraz pokrywacie tylko koszt biletu lotniczego, który w tej wyjątkowej promocji w klasie biznes kosztuje tylko 4099 PLN za osobę. Reszta – hotel płatny na 3/4 dni przed wylotem, a transfer na miejscu.

Z obostrzeń pamiętajcie, że na Malediwy wymagane jest wykonanie testu PCR z wynikiem nie starszym niż 96h przed odlotem. Chyba, że jesteście zaszczepieni dwoma dawkami na COVID-19, to od 20.04 nie ma obowiązku posiadania testu. Jeśli chodzi o tranzyt, to lecicie przez Sri Lankę. Zgodnie z rozporządzeniem rządu Sri Lanki, jeśli tranzyt nie trwa więcej niż 10h (tak jest w tym przypadku), to posiadanie testu nie jest wymagane. Zatem obowiązuje Was jeden test, chyba, ze jesteście zaszczepieni to lecicie bez testów.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Bilety w tej cenie mamy jak coś tylko 4.

P.S.S. Jeśli chcecie jechać w pojedynkę, to piszcie na priv i skalkulujemy Wam koszt podróży.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account