Podobno nie ma już nic na majówkę? To nieprawda! Jest Majorka w pełnym all inclusive na tydzień za genialne 1750 PLN za osobę. Różne lotniska wylotowe wchodzą w grę i wystarczą Wam 2 dni urlopu! Dokładnie w tej cenie:

-> przelot na trasie Poznań – Majorka – Poznań – 1 przesiadka, około 7h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +600 PLN za osobę), wylot 12:45, powrót 12:20

-> nocleg all inclusive (6 nocy) w Blue Sea Costa Verde – niedaleko stolicy i blisko plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko – komunikacja miejska

To wszystko za genialne 1750 PLN za osobę w najgorętszym okresie wyjazdowym w roku! To znaczy 28 kwietnia – 3 maja 2023. Oczywiście inne opcje też wchodzą w grę. Z wylotem z Gdańska całość Was wyjdzie 1950 PLN za osobę (wylot o 17:00, powrót o 19:00). A jak cenicie komfort to opcja z wylotem bezpośrednim (daty 28.04 – 4.05) z Warszawy o 9:00 rano i powrotem o 19:50 wyjdzie Was 2290 PLN za osobę. Pytanie za która opcją jesteście? Oczywiście brak testów i szczepień.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

P.S.S.S. W weekendy i święta nasza firma nie jest normalnie czynna, ale jeśli zamówisz dzisiaj ofertę dnia, to na pewno dzisiaj ten wyjazd pomożemy Ci zarezerwować. Nie zrobimy tego w ciągu kilku minut, ale na pewno do końca dnia. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account