No i zaczyna się! Fajne inspiracje wyjazdowe na wakacje start! Dzisiaj Majorka w lipcu za … 1690 PLN za osobę – z przelotem bezpośrednim, hotelem all inclusive i transferem w dwie soterny, Czego chcieć więcej? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Majorka – Warszawa – 2,5h podróży, bagaż podręczny (rejestrowany +350 PLN za osobę),

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w MLL Sahara Nubią Gobi Bay Hotel lub MLL Caribbean Bay Hotel – oba przy plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 1690 PLN w terminie 7-14 lipca. Oczywiście inne hotele w wyższej cenie, czy też inne daty też się pojawiły. Pamiętajcie, że samoloty na Majorkę latają w środę i niedzielę. Zatem tak możecie odpasować urlop pod lot 🙂

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkjulację

P.S.S. Obecnie (28.06) by wjechać na Majorkę nie trzeba posiadać negatywnego wyniku testu ani szczepienia. Tak jest na ten moment, czy to się zmieni tego nie wie nikt.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account