Majjjjoooorkkkaaaa! Znacie taki hit muzyczny? Bo nam to jakoś chodzi po głowie. Dlatego dzisiaj, na początek wakacji, z dużym hukiem i w genialnej opcji cenowo ukochana, uwielbiana Majorka. 8 dni pobytu, bardzo fajny hotel 4* All inclusive, lot bezpośredni i … ta cena – 1650 PLN za osobę! Jak tu nas nie kochać?! Słuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Majorka – Warszawa – lot bezpośredni, bagaż 10 kg podręczny na osobę, podróż 3h (rejestrowany +200 PLN)

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* Globales Palmanova Palace – przy plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

I to wszystko moi drodzy w terminie 23-30 czerwca za genialne 1650 PLN za osobę. Niestety został w tej cenie tylko ten terminy. Lipiec i sierpień droższy. Oczywiście hotel można zmienić i to nawet na tańszy. Jeśli nie zależy Wam na 4*, to możecie spokojnie wybrać polecany 3* Aparthotel Blue Sea Gran Playa – też przy plaży i całość Was wyjdzie … 1390 PLN za osobę. Pytanie zatem co wybierzecie?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account