Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy przed wakacjami nie odpalili hitowej opcji właśnie na wakacje. Co powiecie na wyjazd na Majorkę w opcji all inclusive za 1250 PLN za osobę? Na 8 dni ze wszystkim, bezpośrednim lotem, hotele all inclusive i transferem! Oczywiście to nie będzie wypasiony hotel, a bardziej podstawowy, zatem jeśli będziecie chcieli zmienić standard noclegu na wyższy, to nie ma z tym żadnego problemu! A za tą ofertą kryje się:

-> przelot na trasie Berlin – Majorka – Berlin – 2,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie (rejestrowany + 350 PLN)

-> hotel (7 nocy) Mix Colombo – 3* – niedaleko plaży – pokój standardowy (dopłata 500 PLN do hotelu np. MLL Caribbean Bay),

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie lotu na wypadek anulacji, czy też wstrzymania ruchu lotniczego.

To wszystko w hitowej cenie 1250 PLN za osobę i terminie np. 10-17 sierpnia. Oczywiście inne daty też mamy dostępne – np. 7-13 lipca, 4-11 sierpnia, 19-26 sierpnia, czy też 25-31 sierpnia. Inne daty też dostępne. Teraz opłacanie tylko bilet lotniczy w kwocie 120-130 PLN. Cena jest aktualna na ten moment i może ulec zmianie.

Oczywiście pomagamy zorganizować Wam transport do Berlina, jak i tłumaczymy jaki test należy wykonać. Wylatując z Niemiec mamy dużo większe szanse, że wystarczy test antygenowy, niż jakbyśmy lecieli z Polski. Pamiętajcie, że jadąc na lotnisko do Berlina nie musicie mieć testu, test musicie mieć na sam lot. Przepisy jednak wjazdowe mogą ulec zmianie. Zniżka dla dzieci jest zależna od wieku i wynosi 0-2 lata – 90%, 2-11 lat – 20%, 11 lat i więcej 0% zniżki.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Pamiętajcie to jest hitowa oferta, a my częściowo jesteśmy na Dominikanie, zatem jak zależy Wam na SZYBKIEJ odpowiedzi to dzwońcie na numer podany na naszej stronie lub piszcie e-maile na karolina@tanibilet.eu – tam odpowiedzi nadejdą najszybciej.

P.S.S. Dopłata do wyjazdu singla / singielki to tylko 400 PLN.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account