A może coś bliższego na wakacje? Co powiecie na 8-dniowy wyjazd na Majorkę w all inclusive za 1750 PLN za osobę? Wylot z Polski, fajny hotel, all inclusive, transfer i ubezpieczenie w cenie. Zatem komplet! I to wszystko w lipcu 2021. Jeśli pomysł Wam się podoba, to posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Majorka – Warszawa – lot bezpośredni, 2,5h podróży, bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +400 PLN)

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w MLL Caribbean Hotel – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko w cenie 1750 PLN i terminie np. 15-22 lipca. Oczywiście inne terminy też dostępne, ale głównie lipiec i czerwiec. Można też wyjazd wydłużyć, zmienić hotel, zmienić rodzaj wyżywienia, dodać zwiedzanie Ibizy. Opcje tak naprawdę można mnożyć. Pytanie kto z Was już był na Majorce?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv po kalkulację

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account