Jeszcze jeden laścik w ten piątek – tak by było w czym wybierać! Madera na tydzień z przelotem z 1 krótką przesiadką i pobytem w fajnym hotelu ze śniadaniami za … 1450 PLN za osobę! To wszystko w datach 30 lipca – 5 sierpnia – zatem już niebawem! Kto chętny? 🙂 Czytajcie dalej:

-> przelot na trasie Berlin – Madera – Berlin – 1 przesiadka, czas przesiadki 2h (czas podróży 8h), bagaż podręczny 10 kg w cenie (rejestrowany +550 PLN)

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w Santa Cruz Village Hotel – w centurm

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 1450 PLN za osobę w terminie 30 lipca – 5 sierpnia. Pytanie kto z Was to właśnie na Maderę chciał się wybrać? Pamiętajcie obowiązuje test antygenowy (pamiętajcie, że mamy zniżkę) lub certyfikat przechorowania / zaszczepienia.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to ogarniemy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account