Pomyślcie tylko – Majówka w centrum rozrywki i hazardu – Las Vegas na 9 dni za … 2990 PLN za osobę! Z lotami, hotelem i transferami! W hotelu pełen dostęp do kasyna! DOkładnie w tej cenie:

-> przelot na trasie Berlin – Las Vegas – Berlin – 2 przesiadki, czas podróży około 18h, bagaż podręczny 12 kg na osobę (rejestrowany +550 PLN za osobę), wylot 10:45, powrót 13:30

-> nocleg bez wyżywienia (8 nocy) w OYO Hotel & Casino (dopłata 500 PLN za osobę do 4* Hilton Vacation Club Polo Towers) – do zapłaty na miejscu opłaty klimatyczne

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus podmiejski

To wszystko w najlepszym z możliwych terminów 26 kwietnia – 5 maja za genialne 2990 PLN za osobę! Kto się Was skusi na majówkę w centrum Nevady? Pamiętajcie, ze wyjazd możemy rozbudować o zwiedzanie Grand Canyon, Horseshore Bend, Kanionu Antylopy, Death Valley i wiele innych. Wiedzę o tym kraju i tych miejscach mamy ogromną, zatem możemy Wam dograć cały plan zwiedzania wraz z wynajmem auta na miejscu. Pytanie kto z Was jeszcze nie ma planów na majówkę?

Pamiętajcie o naszym kuponie rabatowym na ubezpieczenie turystyczne. Kod rabatowy na ubezpieczneie -35% – Tanibilet35 – https://www.axa-assistance.pl/ubezpieczenie-turystyczne/

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account