Nowy miesiąc = nowe promocje i hitowe oferty. Co powiecie na początek na 11-dniowy wyjazd na Kubę w marcu z pobytem w hotelu all inclusive za … 3390 PLN za osobę?! Genialna cena, prawda? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Havana – Warszawa – 2 krótkie przesiadki, czas podróży 17h, bagaż podręczny 10 kg (rejestrowany + 600 PLN)

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w hotelu Gran Caribe Villa Tropico – przy samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w genialnym terminie 19-29 marca 2022 za 3390 PLN za osobę. Oczywiście inne hotele też są dostępne – zatem naturalnie hotel można zmienić. Co więcej można dodać 2 dni na zwiedzanie Havany. Kolorowe stare auta, dobry rum i genialne cygara. Czego chcecie więcej? Inne terminy też dostępne. Pamiętajcie, że przed wylotem na Kubę trzeba albo mieć certyfikat szczepienia albo wykonać test na covid.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana oferta jest zatem wyjazdem całkowicie na własną rękę.  

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv, to zrobimy kalkulację takiego wyjazdu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account