Jak poniedziałek zaczynać, to tylko w takim stylu. Po genialnej opcji porannej na Zanzibar, wrzucamy temat ferie zimowe. 10-dniowy pobyt na Kubie w all inclusive w hotelu 5* za … 3690 PLN za osobę. Tak jest! Genialnie niska cena i fajny pobyt na Kubie. Czy może być lepiej? Słuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Berlin – Kuba – Berlin – 2 przesiadki w pierwsza stronę i 1 na powrocie, czas podróży około 17h, bagaż podręczny 10 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w 5* Iberostar Selection Bella Vista Varadero – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3690 PLN za osobę w terminie 21-30 stycznia 2022 roku! Oczywiście to jedna z możliwych dat, bo inne też są dostępne. Przed wyjazdem na Kubę trzeba zrobić test PCR.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Podróżujecie solo? Piszcie na e-maila i sprawdzimy Wam w jakiej cenie będzie ten wyjazd 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account