Cześć! Chcieliście opcję na Krabi w porze suchej i oto jest! Wyjazd na 12 dni na Krabi w marcu 2023 za … 3390 PLN za osobę. Z przelotami, hotelami ze śniadaniami i transferami. Hotel jak zawsze można zmienić. Sam bilet lotniczy kosztuje jak coś 2550 PLN za osobę. Dokładnie dostaniecie w tej cenie:

-> przelot na trasie Warszawa – Krabi – Warszawa – 2 przesiadki, w pierwszą stronę około 29h podróży, powrót około 26h, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +700 PLN), wylot 11:25, powrót 15:50

-> nocleg ze śniadaniami (10) w B2 Krabi Premier Hotel – przy samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko – minibus

To wszystko za genialne 3390 PLN za osobę w terminie 17-29 marca 2023. Oczywiście inne hotele możliwe, a testy i szczepienia nie są wymagane na całej trasie podróży.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia - 500 220 221  jest obecnie nieczynna. Prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account