Dawno tego miejsca nie było, a nie wiem czy pamiętacie na Kostarykę możecie się dostać bez testu i bez szczepienia. Nic nie potrzebujecie. Wsiadacie do samolotu i lecicie jak za dawnych lat! A dokładnie dzisiaj u nas 11-dniowy wyjazd all inclusive na Kostarykę za … 4790 PLN za osobę i to na koniec wakacji 2021! A dokładnie:

-> przelot na trasie Berlin – Kostaryka – Berlina – 1 przesiadka, 16h podróży, bagaż pod®ręczny 12 kg w cenie (rejestrowany +100 euro za osobę),

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 4* Occidental Tamarindo – bardzo fajny obiekt blisko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko w terminie 19-29 sierpnia za genialne 4790 PLN za osobę. Pamiętajcie, że hotel jak coś można zmienić, można też dodać punkty zwiedzania (zrobić objazdówkę) zamiast wypoczynku w formie all inclusive.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account