Zazwyczaj dużo droższa niż Majorka, ale u nas też może być w bardzo dobrej cenie – dlatego proponujemy Wam coś takiego! 8 dni pobytu, przelot bezpośredni, hotel z wyżywieniem i wyjazd w wakacje za … 1990 PLN za osobę. Fajna promocja? Czytajcie dalej:

-> przelot na trasie Berlin – Ibiza – Berlina – 2,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +400 PLN),

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* hotelu – Fergus Paraiso Beach – przy samej plaży – w cenie śniadanie + obiadokolacja,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie

To wszystko otrzymacie od nas za 1990 PLN za osobę w terminach wakacyjnych, a terminów sporo! Np. 8-15.07, 13-20.07, 22-29.07, 27.07 – 3.08, 3-10.08, 5-12.08. Pytanie zatem na który się zdecydujecie? Oczywiście hotel jak chcecie można zmienić i zniżki na dzieci też możliwe. Nic zatem tylko planować wyjazd na Ibizę w te wakacje!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy odpowiednie kalkulacje.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account