Ooo! Kto nie marzył o podróży na Hawaje? Okazuje się, że marzenie o tej podróży można spełnić relatywnie niewielkim kosztem. Możecie już tam wybrać za jedyne 5390 PLN za osobę na 8 dni! Z przelotem, hotelem i transferem. Oczywiście dłuższe pobyty też możliwe w innej cenie, ale w tej mega niskiej tylko na 8 dni. Dokładnie na cenę składa się:

-> przelot na trasie Kraków – Honolulu – Kraków – 2 przesiadki, około 26h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +600 PLN), wylot 6:20 rano – przylot tego samego dnia, powrót 22:10, na miejscu w Krakowie +2 dni

-> nocleg bez wyżywienia (7 nocy) w hotelu – The Beach Waikiki Boutique Hotel – prywatny pokój, nocleg przy najsłynniejszej plaży Waikiki

-> transfer z lotniska i na lotnisko – komunikacja miejska

To wszystko za genialne 5390 PLN za osobę w terminie 2-11 grudnia za 5390 PLN za osobę. To są daty całej podróży – na miejscu spędzicie 2,3,4,5,6,7,8,9 grudnia. Pozostałe dni to podróż. W grudniu szczepienia i testy na wjazd do USA już nie będą wymagane, zatem nic tylko jechać. Hotele naturalnie można zmieniać, a wyjazd też wydłużać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account