Wracają jak bumerang, tym razem w opcji na dwa tygodnie w majówkę 2022! Za jedyne 5490 PLN za osobę możecie spe∂żyć przepiękne dwa tygodnie na wyspie Oahu – to tylko zarys, bo wysp może być 4-5 w trakcie tego wyajzdul To jak be∂zie wygląda∂ał ten wyjazd zależy od Was. Szczegóły wyjazdu:

-> przelot na trasie Berlin – Oahu – Berlin – 2 przesiadki, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +600 PLN)

-> nocleg (1 nocy) w Los Angeles – The Hotel June – w trackie przesiadki w Los Angeles – blisko lotniska

-> nocleg (12 nocy) na Hawajach – Pearl Hotel Waikiki – niedaleko plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko – na Hawajach

To wszystko w idealnym terminie 26 kwietnia – 10 maja za genialne 5490 PLN za osobę. Oczywiście pamiętacie o obowiązkowych szczepieniach i testach antygenowych przed wylotem. Naturalnie hotele można zmienić.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Same loty kosztują 2100 PLN za osobę. To bardzo okazjonalna cena jak na Hawaje.

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account