Dzień dobry w poniedziałek! Mam pomysł dla Was! 2-tygodniowy wyjazd na Kubę na weekend majowy z all inclusive i zwiedzaniem Havany za … 3699 PLN. Tak jest – 3699 PLN za osobę za pełne 2 tygodnie na Kubie – wylot w piątek i powrót z soboty / niedzielę. Idealne wykorzystanie urlopu. A dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Havana – Berlin – 12h podróży, 1 króciutka przesiadka (1h), bagaż podręczny 12 kg (rejestrowany +450 PLN) – wylot z Warszawy +400 PLN za osobę

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w centrum Havany – Be Live Havana City – samo centrum

-> nocleg all inclusive (12 nocy) przy samej plaży – Gran Caribe Villa Tropico – przy samej plaży

-> transfer wewnętrzne

To wszystko w idealnym terminie 29 kwietnia – 14 maja 2022 za 3699 PLN. Lepszego terminu na majówkę nie można sobie wymarzyć. Wylot z Warszawy możliwy z analogicznym czasem podróży w cenie wyższe o 400 PLN za osobę. Możliwość zmiany hotelu na inny lepszy – bez problemu. Wszystko zależy od Waszego budżetu.

Wjazd na Kubę na podstawie negatywnego wyniku testu lub certyfikatu szczepienia / przechorowania. Co istotne teraz płacicie tylko za bilety lotnicze, a resztę przed wylotem. Co ciekawe linia lotnicza w tej taryfie umożliwia zwrot biletu bez podania przyczyn. Oferta idealna?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację wyjazdu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account