Kolejny pomysł na ferie zimowe! Tym razem Filipiny na 10 dni za 3390 PLN za osobę – z przelotami, hotelami ze śniadaniami i transferami. Dokładnie te 10 dni spędzicie na słynnym El Nido! W cenie:

-> przelot na trasie Berlin – Manila – Berlin – 2 przesiadki, około 25h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +250 PLN za osobę), wylot 10:10, powrót 23:00

-> przelot wewnętrzny Manila – Palawan – Manila – lot bezpośredni, 1,5h podróży, bagaż rejestrowany i podręczny w cenie

-> nocleg ze śniadaniami (9 nocy) w BH Beachfront Homestay – bungalowy z prywatnymi łazienkami praktycznie na samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus w dwie strony

To wszystko za genialne 3390 PLN za osobę w terminie 21 stycznia – 2 lutego 2024. Oczywiście inne hotele również dostępne. Możecie też skorzystać z samych lotów i resztę zaplanować samemu. Koszt lotów na ten moment to około 2550 PLN za osobę na Filipiny. By wjechać na Filipiny trzeba mieć negatywny wynik testu antygenowego lub certyfikat zaszczepienia.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

P.S.S.S. Pamiętajcie o zakupie ubezpieczenia turystycznego. Kod rabatowy na ubezpieczneie -35% – Tanibilet35 – https://www.axa-assistance.pl/ubezpieczenie-turystyczne/

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account