Emiraty na 4 dni lub 8 dni w genialnej rewelacyjnej cenie. 4 dni ze śniadaniami za 890 PLN za osobę, a w opcji all za 1490 PLN za osobę. Na 8 dni ze śniadaniami 1590 PLN za osobę, a w opcji all za 2990 PLN za osobę. To wszystko w kwietniu 2022. Dokładne szczegóły:

-> przelot na trasie Katowice – Abu Dhabi – Katowice – lot bezpośredni, 5,5h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +400 PLN)

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w Premier Inn Abu Dhabi Capital Center lub ze śniadaniami (7 nocy) w Sheraton Abu Dhabi Resort & Spa. W obu opcjach all inclusive w Sheraton Abu Dhabi Resort – zarówno na 3 i 7 nocy – super 5* hotel

-> transfer z lotniska i na lotnisko – lokalny autobus

To wszystko za genialne 890 / 1490 / 1590 / 2990 PLN w terminie 1-4 kwietnia lub 1-8 kwietnia. Pytanie kto z Was ma jeszcze wtedy urlop? Oczywiście test PCR przed wylotem wymagany. Pamiętajcie, że cena wyjazdu może bardzo szybko ulec zmianie, zatem bookować trzeba teraz póki są dostępne te niskie ceny biletów lotniczych.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

©2022 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00 w dni robocze. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu lub karolina@tanibilet.eu. Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account