Tanio, taniej, jeszcze taniej! Taki temat – last minutę w Dubaju, z wyżywieniem, lotem bezpośrednim z bagażem i w cenie 2299 PLN za osobę! Warto? Przekonajcie się sami:

-> przelot na trasie Kraków – Dubaj – Kraków – 5,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg rejestrowany + 10 kg bagaż podręczny,

-> nocleg HB (7 nocy) w Ibis Syles Dubai Jumeirah – super lokalizacja, centrum

-> transfer z lotniska i na lotnisko – metro

To wszystko za genialne 2299 PLN w terminie 1-8 października. Przyznać się – kto już był w Dubaju, a kto dopiero planuje?

Pamiętajcie o wymagany teście PCR wykonanym przed przylotem tutaj.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie pojechać w pojedynkę? Piszcie na priv to zrobimy kalkulację takiej podróży.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account