Oj uwielbiamy łączenie dwóch krajów w trakcie jednej podróży. Teraz jest to trochę utrudnione, bo niektóre kraje są pozamykane, a inne wymagają testu, ale … dla chcącego nic trudnego! Połączyliśmy w dzisiejszej ofercie Dominikanę i Kostarykę. Dwa super kraje, które uwaga – nie wymagają testu! Nie trzeba testu ani w trakcie podróży, ani w żadnym z tych krajów. Co więcej zrobiliśmy ofertę na majówkę! I tak za 15-dniowy wyjazd do tych dwóch krajów w opcji all inclusive z super hotelami zapłacicie 7990 PLN za osobę! Oczywiście to tylko przykład, bo wyjazd można skrócić, a można też zrobić rozbudowaną opcję ze zmienianie miejsca noclegu co 2-3 dni i zwiedzeniem obu tych cudownych krajów – wtedy zrezygnujecie z all inclusive, ale też więcej zobaczycie. Jednak w bazowej ofercie otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Dominikana i powrót Kostaryka – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróży, duży bagaż podręczny (rejestrowany +450 PLN),

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 5* hotelu Iberostar Dominicana – przy samej plaży Bavaro w Punta Canie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* Occidental Papayago – przy plaży na Kostaryce,

-> przelot Dominikana – Kostaryka – 5,5h podróży, bagaż rejestrowany w cenie,

-> transfery z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 7990 PLN za osobę w terminie uwaga 21 kwietnia – 6 maja. Lepszego wypadu na majówkę nie można było sobie wymyślić. Co więcej dostępne są również inne daty w kwietniu i maju. Standardowo teraz opłacacie tylko koszt biletów lotniczych. Wszystkie loty to kwota 4090 PLN za osobę. Noclegi i transfery opłacacie na kilka dni przed wyjazdem. Nie ma obowiązku testów, więc nie ma też żadnego stresu!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account